Новорічний, святковий декор, гірлянди
До новорічних свят залишається зовсім небагато. І щоб не хапатися за голову і вирішувати всі проблеми 31 грудня, вже варто приступати до передсвяткової підготовки: виділити час на вихідних для генерального прибирання, вибрати подарунки для рідних і близьких, потихеньку підкуповувати шампанське і консервований горошок.
Одним з важливих «новорічних» пунктів є і вибір ялинки – головного прикраси і практично символу Нового року. Тут всіх відзначають можна умовно поділити на два табори – тих, хто не уявляє свята без живої пахучої ялини або сосни, і тих, хто віддає перевагу штучним ялинкам.
Легка установка
Живу ялину мало принести додому, її потрібно ще й правильно встановити. Тут на допомогу приходять відра з піском та інші побутові «інженерні конструкції». А якщо ялинка вище 1,5 метрів, то і вага у неї не малий – поодинці таку лісову красуню не поставити.
Термін «придатності»
В середньому живе дерево стоїть у нас близько місяця, до Старого Нового року або Хрещення, а потім з ним треба щось вирішувати – або сміття, або на дрова, що для мешканців приватних будинків дуже навіть зручно. У більш рідкісних випадках новорічна ялинка примудряється «дожити» до 8 Березня (правда, без сліз не поглянеш), але все одно її треба буде викидати – другий Новий рік вона не переживе.
Турбота про довкілля
Зрозуміло, сьогодні ніхто з сокирою в ліс за ялинкою не ходить – сучасні ялинкові ринки продають дерева, вирощені у спеціальних розсадниках. Правда, розрахувати потрібну кількість ялинок на свята практично неможливо і зазвичай вони вирубуються з запасом.
Ціна питання
Насправді, вартість штучних ялинок – це палиця про два кінці. З одного боку, спочатку нам доводиться викласти кругленьку суму за новеньку штучну красуню. Однак, якщо враховувати ціну на живі ялинки (які, на жаль, мають постійну тенденцію до зростання), Ваша інвестиція в «багаторазову» ялинку окупиться за кілька років. А економія – це завжди добре!